poniedziałek, 5 grudnia 2011

Projekt kartka.

W tym roku niestety nie spędzę świąt w gronie rodzinnym, więc postanowiłam wysłać kartki. Ale, że ja zawsze sobie utrudniam , to postanowiłam zrobić je sama.  
Jakiś czas temu wspominałam, że pochłania mnie nowe zajęcie. Zainspirowana filmikami na YT oraz wieloma blogami, zagościłam w świecie craftmanii. Co prawda nie dysponuję jeszcze całym sprzętem, który umożliwia tworzenie własnych faktur itd., ale z pomocą tego co mam stworzyłam kilka kartek. Oto i one:

W tej jeszcze czegoś mi brakuje, ale już wiem czego i kiedy zdobędę odpowiednią rzecz to kartka będzie wyglądała nieco inaczej, pełniej.(Klikaj i powiększaj!)

Jak narazie udało mi się zrobić 7 wzorów, ale całe ich mnóstwo siedzi w mojej głowie, także w najbliższym czasie powstaną nowe, niekoniecznie już związane ze świętami;)

Czekam na wasze liczne komentarze, co myślicie o tych kartkach, ale również czy wysyłacie kartki świąteczne do bliskich? Jeśli tak, to sięgacie po te dostępne w sklepach, szukacie tych ręcznie robionych czy może same je tworzycie? 

Macie pytania, a może komuś przypadły do gustu i jest chętny nabyć taką kartkę? Piszcie śmiało: ivona.n89@gmail.com

Miłego dnia!

3 komentarze:

  1. Prześliczne, proszę jedną wysłać do mnie :D:D

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne! zapomniana już tradycja a jakże piękna! :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad! Jestem ciekawa Twojego zdania i opinii, nie czekaj więc i podziel się nią;)