niedziela, 20 stycznia 2013

Leniwa niedziela? Not this time, my Love ;) Bądź euroKobietą!

Nie lubię niedzieli. Nigdy nie lubiałam i nie wiem czy kiedykolwiek polubię. Dzień ten kojarzy mi się z opóźnieniem, wszechogarniającym lenistwem i rozmemłaniem. Ale pozytywnie na wstępie, co? Obiecuję, że już przestaje;) Bo zamiast marudzić lepiej jest działać. Do mnie też zawitała zima i tym samym uziemiła mnie w domu krzyżując plany weekendowe, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zimowy spacer i wojnę na śnieżki zaliczyłam wczoraj. Dzisiaj cały dzień śnieg prószy, więc postanowiłam poosberwować go jedynie z okna. 
Co można robić w wolny dzień? A no wszystko co się chce. Można też oprócz obijania się, szkolić swoje umiejętności lub poznawać nowe dziedziny. Wszystkim wam, które już nabrały sił na nowy tydzień, albo mają za dużo wolnego i nie wiedzą co z nim zrobić polecam zajrzeć na stronę internetową  http://eurokobieta.pl/.

Co tam ciekawego? To co zaciekawiło mnie to Kurs Informatycznych Kompetencji Telepracy EITCA TC. Jest to kurs komputerowy z zakresu informatyki w pracy i biznesie. Projekt jest dofinansowany w wysokości 100% ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa. Jest zorganizowany na platformie e-learning, co oznacza, że realizujecie go indywidualnie, za pomocą swojego komputera, siedząc sobie wygodnie i pijąc kawę, ;) Zakres materiału nie jest moim zdaniem zbyt ciężki, a testy wymagające. I mówi wam to osoba, która nie ma cierpliwości do komputerów. Właśnie jestem w momencie tworzenia dokumentów html (wcześniej czarna magia) co sprawia mi frajdę, a tego bym się po sobie nie spodziewała :D Po zakończeniu kursu otrzymujemy certyfikat informatyczny pozytywnego ukończenia kursu (wydawany przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej EITCI z siedzibą w Brukseli) w języku polskim i angielskim. 
Przystąpiłam do niego, bo nigdy nie wiadomo jakie umiejętności przydadzą Ci się w sytuacji, której nie przewidzisz. A zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mnie;)

Zainteresowane? Pozostało tylko zarejestrować się na stronie, wypełnić odpowiedni formularz i do dzieła!

Enjoy!2 komentarze:

  1. Ja tez nie przepadałam za niedzielami, gdyż cały czas myślałam o szkole, nauce i budziku nazajutrz po 6 rano. Teraz to się zmieniło, gdyż mam bardzo luźne poniedziałki :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. moje poniedziałki też wyglądają inaczej odkąd skończyłam się uczyć, ale niesmak został;p:)

      Usuń

Zostaw po sobie ślad! Jestem ciekawa Twojego zdania i opinii, nie czekaj więc i podziel się nią;)