środa, 13 marca 2013

Niestety nie, dziękuję - Rehydrating Rose DAILY MOISTURE

Krem, o którym dzisiaj mowa był dodatkiem do jakiegoś czasopisma już około rok temu w UK. Dlaczego dopiero teraz o nim piszę? Bo nie wiedziałam do samego końca co o nim mysleć... Skład ma rewelacyjny(oprócz tego Alcohol denat.) co zobaczycie na zdjęciu niżej. Niestety nawilżenie dawał średnie (jestem raczej wymagająca, bo moja skóra szybko się przesusza) i coś, co mnie do niego absolutnie zraziło to fakt, że po nałożeniu na twarz zostawiał lepką warstwę i ściągał delikatnie skórę. Po około 10 minutach nieprzyjemny efekt znikał i skóra była delikatnie zmatowiona. Jego konsystencja jest bardzo rzadka, jest to bardziej mleczko czu emulsja niż krem. Krem generalnie przeznaczony jest do skóry normalnej. Zapach.. Pamietam, że gdy kupiłam czasopismo to zachwyciłam się zapachem opakowania, zanim jeszcze otwarłam tubkę- delikatnie wyczuwalna róża. Niestety sam krem ma zapach raczej łodygi i liści, nie należy do najprzyjemniejszych. Na szczęście nie utrzymywał się zbyt długo na twarzy. Nie jestem niestety w stanie powiedzieć jak sprawdzał się jako baza pod podkład, bo nawet nie chciałam go używać w ten sposób. Skóra po jego stosowaniu wcale nie wyglądała lepiej, a wręcz przeciwnie za każdym razem miałam wrażenie, że krem zapycha (może to złudzenie spowodowane ta lepką warstwą?). Część kremu zużyłam na stopy, gruba warstwa na noc dawała dobre nawilżenie, ale nic spektakularnego.
Pełnowartościowy produkt to 100ml, a jego cena wynosi £23.75. 
Kosmetyki marki Neal's Yard Remedis są dostępne w sieci sklepów Waitrose oraz na ich stronie internetowej www.nealsyardremedies.com
Aktualnie cieszę się, że krem się skończył, jednak nie przekreslam tej marki i może skuszę się na coś z ich oferty, jednak napewno nie będzie to krem do twarzy;)
♥♥♥ 
This product was attached to one of the British magazines about a year ago. Why am I writting about this after such a long time? Because I didn't know what to think.. As you can see on the picture above ingredients are amazing (except Alcohol denat. but is nearer the end than top of the list, so it's still not as bad as could be) so I was quite sure that I will love this cream. I was soo wrong. First of all the consistency is more like lotion and makes on your face sticky coating which I really hate because I feel like my pores are 'blocked'.  This feeling is gone after 10 minutes and skin is a little more matte. The hydrating is quite poor and I know it is for normal skin but even that I was expecting a higher hydrating. The smell was nice, rosy only when the product was new and closed. When I opened it I felt the smell of rose stalk and leaves. Summarizing I've used this product for my feet and hydrating was ok, but nothing special.
Neal's Yard Remedis cosmetics are available on Waitrose stores and website: www.nealsyardremedies.com
You can buy presented product in 100ml bottle for £23.75.
I'm actually happy that I've finished this sample but it doesn't mean that I will never try another that brand product;)
Enjoy your day!

4 komentarze:

Zostaw po sobie ślad! Jestem ciekawa Twojego zdania i opinii, nie czekaj więc i podziel się nią;)