czwartek, 15 września 2011

Kaszmirowe włosy od Gliss Kur

Czy Twoje włosy są suche, odwodnione?
BALSAM SHEA CASHMERE z Masłem Shea i Proteinami Kaszmiru zapewnia intensywną pielęgnację i łatwe rozczesywanie włosów. 100% elastyczności i włosy miękkie jak kaszmir. System Regeneracji Komórek, zawierający proteiny identyczne z proteinami włosów, bardzo precyzyjnie regeneruje komórki włosów - głęboko w ich wnętrzu. Sposób użycia: Do spłukiwania!
Taki opis możemy przeczytać na opakowaniu Schwarzkopf'owej odżywki. Na zadane pytanie odpowiedziałam twierdząco i dlatego też ten produkt wylądował w mojej łazience. Opakowanie wygląda ładnie- beżowy połyskujący kolor połączony z fioletem- cieszą się moje oczy. Co do działania odżywki to już nie jest tak kolorowo. Nie mam problemu z rozczesywaniem włosów i nigdy nie miałam - niezależnie od długości włosów. Czego oczekiwałam? Połysku, miękkości i odżywienia. Połysk jakiś jest. Włosy może i są miękkie. Czy odżywione? nie zauważyłam specjalnie. Ogromnym minusem jest jednak fakt, że odżywka obciąża włosy i szybciej się one przetłuszczają. Co do wydajności to cóż, nie używam jej regularnie, a i tak mam krótkie włosy, więc to jest sprawa indywidualna moim zdaniem. 
No i najbardziej rozwalił mnie opis sposobu użycia:) dobrze, że napisali chociaż tyle;)
Skład:
Widzimy w składzie sillikony:
-Dimethicone- rozpuszczalny w wodzie
- Dimethiconol- nierozpuszczalny w wodzie, ale łatwo można usunąć za pomocą łagodnych szamponów. 
No i Methylparaben. Wielkim znawcą nie jestem i mogę się mylić, ale skład nie wygląda źle w porównianiu co do niektórych specyfików. Ale i tak moim zdaniem nie jest wart uwagi.

1 komentarz:

Zostaw po sobie ślad! Jestem ciekawa Twojego zdania i opinii, nie czekaj więc i podziel się nią;)