poniedziałek, 17 października 2011

Pierwszy tag ;O Tell Me About Yourself Award

Tak jak tytuł głosi zostałam pierwszy raz otagowana: ~~Lila~~- dziękuję;)
Zasady:
- napisz kto przyznał ci nagrodę
- napisz 7 przypadkowych faktów o sobie
- nominuj kilka blogerek
1) Boję się gołębi. Brzmi głupio, ale jak widzę jak te szalone ptaki lecą spłoszone prosto we mnie żeby w ostatnim momencie skręcić, to najnormalniej zaczynam piszczeć i uciekać. Mój strach wzmógł się po obejrzeniu filmu "Ptaki" Hitchcocka.
2) Kiedy coś robie lubię mieć konkretny plan działania. Myślę, że jeśli chcemy osiągnąć konkretny cel organizacja jest niezbędna. Ale też cieszą mnie wszelkie spontaniczne wypady ze znajomymi czy rodziną, niespodzianki i sytuacje gdy jestem mile zaskoczona.
3) Przywiązuję wagę do znaku zodiaku. Kiedy kogoś poznaję staram się dowiedzieć jaki jest jego znak zodiaku. Sama jestem skorpionem i jestem z tego dumna;P
4) Kiedy przychodzi wiosna to mam ochotę zamieszkać na balkonie żeby nie ominąć ani jednej chwili tego czasu! Generalnie uwielbiam przebywać na łonie natury. Uwielbiam też jesień. Chodzę wtedy jak naćpana- tak uwielbiam jesienne powietrze:D
5) Swego czasu skończyłam Szkołę Muzyczną I stopnia. I do dzisiaj żałuję, że na tym etapie zakończyłam swoją edukację muzyczną...
6) Uzależniona od słodyczy. Jem je jak szalona. Choć fakt, że z wiekiem trochę ten apetyt osłabł i często mnie po większej ilości mdli. Jednak przechodząc w sklepie obok regału ze słodyczami zawsze wychodzę z czymś słodkim.
7) Jeżeli jesteśmy już przy jedzeniu: jednego roku w wakacje ( 2,5 miesiąca) przytyłam 10 kg. Byłam akurat przed 100-dniówką i niestety kiedy wróciłam z wakacji, poprzez sowje złe nawyki żywieniowe i brak czasu na ćwieczenia nie byłam w stanie zrzucić tych dodatkowych kilogramów do tego czasu. Ba! Zrzuciłam je wszystkie dopiero w następne wakacje. Nie będę się rozpisywać w jaki sposób, bo nie było to zdrowe. Na szczęście nic oprócz mojej skóry ( rozstępy, z którymi mam zamiar zacząć ostro walczyć) nie ucierpiało;)

Przez cały weekend zastanawiałam się co mogłabym wam tutaj napisać. Kilka rzeczy przychodziło mi do głowy, ale pomyślałam, że jak usiądę i zacznę pisać to wpisze to co mi akurat wpadnie do głowy.

Do zabawy zapraszam:
http://kosodrzewina.blogspot.com/
http://wszystkocomniezachwyca.blogspot.com/
http://complicated3.blogspot.com/ 


3 komentarze:

 1. Ja też uwielbiam słodycze :)hehe zawsze muszę mieć coś pod ręką na wszelki wypadek :P :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za nominację :)

  Też uwielbiam słodycze.

  OdpowiedzUsuń
 3. boję się gołębi hehe dobre ale kazdy ma swoje obawy :d dziekuje za otagowanie :0 tez mam pisac czego się boję?? czy masz do tego tagu konkretne pytania? :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad! Jestem ciekawa Twojego zdania i opinii, nie czekaj więc i podziel się nią;)