poniedziałek, 31 grudnia 2012

Kończ się już, no kończ! ;)

No i mamy koniec roku. Nie będę ględzić, że znów tak szybko minął, bo zawsze tak jest;) A im jestem starsza, tym rok leci szybciej. I choć ostatni sylwester był spontaniczny i imprezowy, to cały rok był raczej spokojny, bez większego szaleństwa. Co napewno zapadnie mi w pamięci? Pierwszy raz w Paryżu, paraolimpiada, turniej tenisowy no i fakt, że się przełamałam i udało mi się zdać FCE. 

Sprawdzając listę Postanowień Noworocznych stwierdzam, że mogę odhaczyć wszystkie punkty (mniejszym lub większym ptaszkiem, ale jednak). A czego bym chciałą w Nowym Roku? Więcej hardcoru haha:P Więcej dobrej energii, więcej kreatywnych pomysłów, więcej ruchu, nowych wyzwań, dobrych i pozytywnie pokręconych ludzi. Zmian, które mnie usatysfakcjonują, ciekawej pracy i zdrowia dla wszystkich moich kochanych wokół. Chciałabym również zwiedzić kolejne kraje, może znaleźć 'swoje' miejsce?
grafika: www.123rf.com
Wam życzę, aby wszystko o czym marzycie i co planujecie ożyło w tym New Year! Żebyście poczuły przypływ nowej energii i dobrze ją spożytkowały. 

Do zobaczenia w styczniu !

No i bawcie się dziś dobrze, albo się nie bawcie - whatever, bylebyście były szczęśliwe;)


1 komentarz:

  1. Tobie również życzę wiele szczęścia w nadchodzącym roku :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad! Jestem ciekawa Twojego zdania i opinii, nie czekaj więc i podziel się nią;)